Knock-knock

„Bóg cię poprowadzi, czasem bardzo niepozornymi znakami. Gdy usłyszysz, że puka do drzwi, musisz tylko otworzyć, bo klamka jest od wewnątrz, a On nie ma natury włamywacza”.

„God will guide you, sometimes very inconsequential signs. When you hear him knocking at the door, you just have to open, because the door handle is from the inside, and He does not have the nature of the burglar.”

 

Szymon Hołownia

 

chrystus pod drzwiami.jpg

Reklamy

3 thoughts on “Knock-knock

    1. Miejsce jest może trochę zaskakujące… Jest to cmentarz ewangelicko – augsburski w Warszawie, na ul. Młynarskiej. Jeden, jak dla mnie, z piękniejszych cmentarzy, jeśli o cmentarzu można powiedzieć, że jest piękny. Poruszył mnie ten nagrobek, choć prawdę mówiąc, nie tylko ten. Często odwiedzam cmentarze, nie tylko te katolickie, gdzie leżą moi bliscy, ale również te innych wyznań. Mieszkam w Warszawie, na Woli, a tam cmentarzy jest wiele; katolicki, prawosławny, tatarski, karaimski, żydowski, jak również cmentarz mariawitów i muzułmański. Na każdym z nich tysiące ludzi, tysiące historii, wiele z nich zapewne nigdy nie zostaną poznane… Ale wszystkich łączy jedno… Bóg pewnego dnia zapukał do każdego z nich. Ważne jest, żeby usłyszeć to Jego pukanie wcześniej, aby go przyjąć do swojego serca nie dopiero wtedy gdy nasz czas, tu na ziemi, się kończy… Pozdrawiam serdecznie 🙂

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s