Droga

Życie podobne jest do drogi pełnej zakrętów. Widzimy tylko odcinek do kolejnego zakrętu. Ale wiemy, że Bóg ogarnia wzrokiem całą drogę.

Anton Kuer

14932_235248259942600_1609059751_n

Reklamy

10 myśli w temacie “Droga

   1. Welcome! If you want to comment back to any of my comments, write in Polish. I would love to hear more of your thoughts about your photos.

    Polubienie

  1. Droga, którą jest nasze życie, będzie zawsze dla nas pełna tajemnic. Nie wiemy co nas czeka za następnym zakrętem, ale jest KTOŚ, kto doskonale wie dokąd zmierzamy. Czasem ta droga nie jest łatwa, ale nie dlatego, że zaplanowano nam taki czy inny los, ale dlatego, że to my dokonujemy złych wyborów, nie dostrzegamy tego co jest w zyciu najważniejsze. A przecież wystarczy rozejrzeć się dookoła,otworzyć serce, wsłuchać się w siebie, w innych, w naturę, wtedy zmieni sie nasze postrzeganie świata. I nagle okaże się, że część kamieni, które przeszkadzały nam w naszej wędrówce, zniknęło. KTOŚ je nam uprzatnął spod stóp.:-)

   Polubione przez 1 osoba

   1. Wonderful thought on the road. Roads are such important parts of our life both literally and metaphorically. All roads we take throughout our lifetimes define who we are.

    Polubienie

 1. Tak się zapatrzyłam i zamyśliłam. Tak często w życiu idę pomiędzy wszystkim i niczym, kolorem i szarością, gęstym lasem i pustym polem.
  Czy idę nadal drogą, tylko dlatego, że nie umiem wybrać w którą strona skręcić? A może droga jest najlepszym wyborem, bo ona jedyna jest w równowadze? Trochę kolorowa i trochę szara. 🙂

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s